YAZILIM GELİŞTİRME

YAZILIM GELİŞTİRME

Çağımızda kurumların-kişilerin ürün ve hizmetlerini müşteri kitlesine en pratik ve hızlı yoldan ulaştırabilmesi, en önemli ihtiyaçlardan biri olarak ön plana çıkmaktadır.  Değişen ve gelişen sektörde işletmenize ve markanıza değer katacak hizmet sağlamayı amaçlıyorsanız yazılımınızın güvenli, hızlı, yüksek performanslı ve özel bir ara yüz ile sorunsuz olarak çalışabilmesi gerekmektedir. Tüm bu ihtiyaçlar doğrultusunda Softeffective olarak geliştirme ve uygulama konusunda kullanıcı beklentileri gözetilerek, kullanışlı, amaç ve hedeflere yönelik yeni teknolojilerle oluşturulmuş programlama alt yapıları geliştiriyoruz. Geliştirdiğimiz sağlam alt yapılar ile müşterilerimize dijital dünyada rekabet avantajı sağlayan, pragmatik bir altyapı ile planlı şekilde hizmet sunuyoruz.

Softeffective olarak müşterilerimize sunduğumuz bilgi ve teknoloji hizmetlerinde, sürekli gelişmekte olan teknoloji çağında güncel kalmak ve en iyi hizmeti verebilmek için Ar-Ge faaliyetlerine büyük önem vermekteyiz ve en güncel, en son teknoloji ile yazılım faaliyetlerini yürütmekteyiz.

Web Yazılım

Web sitesi, dinamik bir yapıya sahip olması nedeniyle kullanıcılar ile bire bir etkileşimli olarak sayfaları kullanabilme imkanı sunar. Web sitesinin tasarımının ardından daha aktif bir yapıda olması için web yazılımdan yararlanılır.

Web programlama hizmetleri projelerin gerekliliklerine göre belirlenir ve şekillenir. Softeffective olarak web programlama hizmeti sunarken günümüzün gerekliliklerini yerine getiriyoruz ve müşterilerimizin istekleri doğrultusunda profesyonel bir anlayışla hareket ediyoruz.

Mobil Uygulamalar

Her geçen yıl kullanıcı sayısı artan ve masaüstü cihazları geride bırakan mobil aletlere uygun, müşterilerimizin dijital iletişim stratejisi için farklı platformlarda aktif olan mobil uygulamalar oluşturuyoruz. Android, IOS platformlarına özel geliştirdiğimiz uygulamalar ile çok daha geniş kitlelere daha kısa sürede ulaşma imkanı sağlıyoruz.

Özel Yazılım

Son dönemlerde kurumlar ve işletmeler için en önemli sözcüklerin başında ‘verimlilik’ geliyor. Eldeki kaynaklardan en verimli şekilde yararlanıp, maksimum düzeyde çıktılar elde etmek, tüm işletmeler ve kurumlar için önemi her geçen gün yükselen bir amaç haline geldi. Günümüzde bu hedeflere erişebilmek adına en önemli aracılardan olan web yazılımları, sunduğu fırsatlar ile hangi iş kolunda olursa olsun kolaylaştırıcı bir görev üstleniyor.

Kolaylaştırıcı görevini üstlenen yazılımlar, fiziksel iş gücü ile sağlanması mümkün olmayacak derecede performans ortaya koyarak işletmenizde verimi en üst seviyeye taşıyan önemli bir rol üstlenir.

Farklı sektörlere yazılım çözümleri sağlamış ve başarılı deneyimler kazanmış olan Softeffective, ihtiyaç duyduğunuz özel yazılım geliştirmesinde sizlere net çözümler ve tüm süreçlerde en doğru, en kaliteli hizmeti sunar.

Özel Yazılımlar Aşağıdaki Konularda Markanıza Değer Katar

  • Verimliliği Artırma
  • Kaynak ve Zaman Maliyetlerini Azaltma
  • Risk Analizi
  • Satın Alma Yönetimi (Satın Alma İş Akışı, Kalite Kontrolü, Stok ve Envanter Takibi vb.)
  • Finans Yönetimi (Fatura Takibi, Müşteri ve Tedarikçi Yönetimi vb.)
  • Satış ve Pazarlama Yönetimi (Müşteri İlişkileri Yönetimi(CRM), Teklif Yönetimi,Müşteri Hizmetleri vb.)
  • Proje Yönetimi
  • Döküman Yönetimi (Gelen-Giden Evrak, Yazışmalar vb.)
  • Kalite Yönetimi
  • İçerik Yönetim Sistemi (CMS)