HESAP YÖNETİMLERİ

Sosyal Medya Hesap Yönetimi

Günümüzde markalar için en önemli platformların başında sosyal medya gelmektedir. Markalar ve hizmetler hakkında Facebook’ta, İnstagram’da ve başka pek çok sosyal mecrada İçerik paylaşılıyor, tanıtımlar ve reklamlar yapılıyor. Bunların yanında kişiler ürün ve hizmetlerle ilgili yorumlarını ve olumlu-olumsuz eleştirilerini dile getiriyor.

Softeffective, markaların ve kurumların sosyal medya stratejilerini deneyimli bakış açısıyla oluşturur ve sosyal medya hesaplarını hedef kitleyle markayı buluşturacak şekilde yönetir. Markanızın ve ürününüzün pozitif algısını korumak ve büyütmek için çalışmalarını yoğun ve disiplinli bir şekilde sürdürür.

Google Adwords Hesap Yönetimi

Google reklamları (Adwords) ile kurumunuzun ve markanızın tanıtımını istediğiniz bütçe ile, en etkili biçimde gerçekleştirebilirsiniz. Softeffective, yüksek deneyimi ile Google Adwords kampanyalarınızı sizin adınıza planlar, oluşturur, yönetir, optimize eder ve raporlar. Ayrıca Google’da gerçekleştireceğiniz kampanyalarınızı en etkin şekilde yönetir. Google Adwords reklamları, dijital pazarlama stratejinizin son ve çalışmalarınızın sonuçlarını toplayacağınız en önemli halkasıdır.

Neden Google Reklamlarını Tercih Etmeliyiz?

Günümüzde Google arama motoru, dünyada en çok kullanılan arama motorları arasında ilk sırayı almaktadır. Türkiye’de internet kullanan kişilerin %85 gibi büyük bir kısmı Google’ı tercih etmektedir. Bu doğrultuda Google üzerinde yayınlatacağınız reklamlarınız kitleye etkin ve verimli bir biçimde aktarılır.

Facebook Reklam Yönetimi

Dünya’da 1,2 milyardan fazla Facebook kullanıcısı bulunmakta ve bunların 800 milyondan fazlası her gün Facebook’u ziyaret ediyor. Oldukça önemli bir satış ve pazarlama platformu olma özelliği taşıyan Facebook, markalar ve işletmeler için çeşitli reklam modelleri ile her bütçeye uygun reklam seçenekleri sunuyor. Günümüzde birçok marka, sosyal medya yönetim çalışmalarında Facebook’a öncelik veriyor.

Facebook reklamları ile İnsanlara etkileşimde bulundukları yerde, yani bilgisayarlarında, tabletlerinde veya telefonlarında erişme imkanınız bulunmaktadır. İnsanları bir randevu almaları, daha fazla bilgi almak için kayıt olmaları veya alışveriş yapmaları için cesaretlendirebilirsiniz. Yaş, Cinsiyet, Bölge, Şehir ve İlgi Alanı odaklı hedefleme araçlarını kullanarak hedeflediğiniz doğru kitleye hızlı şekilde ulaşabilirsiniz.